AKAS_banner_2_klikněte_2.jpg
banner_AKAS_PROVOZNI_DOBA.jpg
header_foto_03.jpg

Proč využívat právě Auto Kelly Autoservis?

Provádíme kompletní opravy a údržbu automobilů všech značek, včetně pravidelných servisních prohlídek vozidel, která jsou ještě v záruce dle evropské legislativy. Postaráme se tedy jak o váš ojetý vůz, tak i o ten nový, aniž by byly jakkoli dotčeny záruční podmínky.

Pravidelně připravujeme výhodné sezónní akce, zaměřené na údržbu a opravu Vašeho vozidla.

K opravám vozidel využíváme značkové díly, které jsou kvalitou zcela srovnatelné s díly originálními, ale nabízíme je přímo z velkoobchodu tedy výtazně levněji. Společně s příznivou cenou práce v našich Auto Kelly Autoservisech ušetříte až 60 % z ceny oproti originálním autoservisům. Bez kompromisu v kvalitě.

Jsme tu pro vás na více než 200 místech po celé České republice.

Servisní koncept Auto Kelly Autoservis působí na českém trhu od roku 2003. Svým zákazníkům nabízí kvalitní alternativu k autorizovaným autoservisům, bez jakékoli kompromisu v kvalitě dílů či úrovni poskytnutých služeb. V současné době sdružuje více než 200 členů po celé České republice.

V síti Auto Kelly Autoservis se klient setká s moderním vybavením, vyškolenými odborníky a individuálním přístupem. Pracovníci autoservisů se navíc průběžně účastní technických školení, která zdokonalují jejich vědomosti při opravách vozidel, zejména pak s ohledem na nové technologie a diagnostiku v nových modelových řadách automobilů. Výsledkem jsou profesionální služby na nejvyšší úrovni se silným technickým zázemím a výhodnou cenou práce, díky které může zákazník ušetřit více než polovinu ceny oproti autorizovaným autoservisům.

Díky úzké spolupráci autoservisů se společností Auto Kelly, největším dodavatelem autodílů v České republice, dostane zákazník na výběr z více náhradních dílů v různých cenových kategoriích, a to včetně originálních, či kvalitativně naprosto srovnatelných značkových dílů za bezkonkurenční ceny.

Náhradní díly potřebné k opravě vozidla jsou navíc do Auto Kelly Autoservisů zaváženy několikrát denně, zákazník tak nemusí na opravené vozidlo dlouho čekat!

Zeptejte se odborníků z Auto Kelly
Jak vám můžeme pomoci?

Koncept Auto Kelly Autoservis

Sdružení nezávislých autoservisů, čítající přes 200 členů po celé České republice, nabízí zákazníkům kvalitní alternativu kautorizovaným autoservisům, bez jakéhokoli kompromisu v kvalitě dílů či úrovni poskytnutých služeb.
Náhradní díly potřebné k orpavě vozidla jsou do Auto Kelly Autoservisů zaváženy několikrát denně, zákazník tak u nás nemusí na orpavené vozidlo dlouho čekat!