Jak připravit své plechové miláčky na léto:

Klimatizace pomáhá

Letošní zima byla sice k motoristům velmi mírná, ale i tak si naše automobily po zimě zaslouží kromě obligátního přezutí pneumatik na letní i nějakou tu další péči. Investice v řádu stokorun se vám mohou bohatě vrátit. V kontrole a péči o váš automobil vám mohou pomoci Auto Kelly Autoservisy.

klimatizace

Klimatizace

Klimatizace ve vašem voze může také velmi pomoci bezpečnosti provozu, pokud je správně používaná. Možná se budete divit, ale mnoho řidičů vůbec neví, jak ji má správně nastavit. Často se tak setkáváme s tím, že ji řidiči mají v letních měsících nastavenou na nejnižší úroveň a jejím střídavým zapínáním a vypínáním se snaží regulovat si hladinu chladu v kabině vozu. To je samozřejmě špatně, a pokud nemáme automatickou klimatizaci, kde si nastavíme požadovanou teplotu, tak bychom si otočným ovladačem měli také nastavit ideální úroveň chlazení a tu pak bude náš vůz udržovat. Kvalitně nastavená a ošetřená klimatizace přispívá k bezpečnosti tím, že řidič není za jízdy v letních parnech tolik unavený a má mnohem menší pravděpodobnost, že jej například postihne mikrospánek, či chvilková slabost, která bývá příčinou mnoha tragických nehod. Věnujme tedy funkci klimatizace po zimním provozu pozornost, nechme si ji odborně vyčistit a dezinfikovat a případně doplnit chladivo, které může drobnými netěsnostmi postupně ze systému unikat. Určitě vám s tím rádi pomohou v servisech sítě Auto Kelly a kontrola a doplnění klimatizace vás bude stát jen několik stokorun.

Chvíle, kterou věnujete vašemu vozu po zimě, pro vás může být dobrý relax, ale hlavně velmi dobrá investice. Včasným zásahem můžete ušetřit tisíce a předejdete většímu poškození. Pomoci vám v tom můžou přípravky, které zakoupíte v prodejnách Auto Kelly, a v případě větších oprav vám rádi poradí automechanici v autoservisech sítě Auto Kelly Autoservis.

Zeptejte se
Jak vám můžeme pomoci?

* S diagnostikou závad na vašem vozu Vám rádi pomůžeme v nejbližším Auto Kelly Autoservisu.

Koncept Auto Kelly Autoservis

Sdružení nezávislých autoservisů, které má přes 300 členů po celé České republice a které nabízí zákazníkům kvalitní alternativu k autorizovaným autoservisům, bez jakéhokoli kompromisu v kvalitě dílů či úrovni poskytnutých služeb.
Náhradní díly potřebné k opravě vozidla jsou do Auto Kelly Autoservisů zaváženy několikrát denně a zákazník tak u nás nemusí na opravené vozidlo dlouho čekat!